”Dzintara melodija” – rezidence cilvēkiem gados

aprūpes centrsAprūpes centrs “Dzintara melodija” ir vieta senioriem, kurā jūsu radinieki var komfortabli pavadīt laiku, kā arī saņemt nepieciešamo aprūpi. “Dzintara melodijā” tiek nodrošināta gan ikdienas palīdzība un medicīniskā personāla atbalsts gadījumos, kad tas ir vajadzīgs. “Dzintara melodijā” tiek sniegts pilnīgi viss vajadzīgais, kas dzīvošanu tajā veido ērtu – speciāls telpu iekārtojums, vienvietīgas un divvietīgas istabiņas, kā arī apmācīta personāla palīdzība.
Aprūpes centrs ir novietots 10 minūšu distancē no Rīgas centra. Nelielais attālums sniedz izdevībuseniorus viegli apciemot. Tāpat jūs varēsiet kopā doties uz kultūras un cita veida pasākumiem. Centrā aprūpe tiek piedāvāta, ja:
•   Senioram katru dienu nepieciešama speciāla aprūpe, kā arī medicīniskā aprūpe;
•   Cilvēks slimo ar demenci;
•   Nepieciešama vieta, kurā tuviniekam palikt īslaicīgi.
1 no pakalpojumiem, ko piedāvā Dzintara melodija”, ir ikdienas atbalsts ar medicīnisko palīdzību. Vienalga kādas ir seniora vajadzības, senioram tiks piedāvāta visa atbilstošā aprūpe un medicīniskā uzraudzība . Reizēs, kad senioram katru dienu nepieciešama dažādu veidu uzraudzība, piemēram, vajadzīgas injekcijas vai ir grūtības pārvietoties, “Dzintara melodija” ir labs piedāvājums. Ikvienam iedzīvotājam tiek piedāvāta personīga uzraudzība. Apmācītie aprūpes centra darbinieki veltīs uzmanību, lai jūsu tuvinieki varētu justies patīkami.
Arī cilvēkiem, kas slimo ar demenci, “Dzintara melodijā” tiek piedāvāta nepieciešamā uzraudzība. Aprūpes centrā tiks sniegtas visādas aktivitātes, kā uzdevums ir pēc iespējas ierobežot  slimības attīstīšanos. Aprūpes centra personāls ir ļoti pieredzējis, kā arī speciāli apmācīts darbam ar senioriem, kas slimo ar demenci.
Arī reizēs, kad uzturēšanās iestādē ar vajadzīgo aprūpi jūsu radiniekam nepieciešama tikai dažas dienas, centrs sniegs palīdzību. Bieži izdevība izmitināt tuvinieku vajadzīga cilvēkiem, kas sniedz palīdzību dzīvesvietā, bet, kam vajadzīgs iziet no mājām. Pateicoties šai izdevībai jūs varēsiet neraizēties, vai jūsu radinieks ir apmierināts un saņem nepieciešamo aprūpi, nepielāgojot visu savu brīvo laiku tuvinieka nepieciešamībām.