Piesakies telts īrei pie SIA Akurāts!

telts nomaVajadzīgas telpas, kur noorganizēt pasākumu vai turēt dažādas mantas? Jums noteikti noderēs kompānijas Akurāts nodrošinātais pakalpojums telts noma. Šis pakalpojums palīdzēs jums sameklēt atbilstošu vietu svētku noorganizēšanai arī tad, ja visas zāles jau ir rezervētas, bet pagaidu noliktavas uztaisīšanai jums būs nepieciešams pavisam mazliet zemes.
Telts noma ir pakalpojums, kas iekļauj nojumes lietošanu uz noteiktu laiku. Tas nozīmē, ka telti nevajag iegādāties – jānorēķinās ir tikai par laiku, kad telti izmantojat, arī par telts uzglabāšanu nevajadzēs domāt. Jāmaksā jums būs tikai par to laika sprīdi, kad jums nojume ir vajadzīga. Papildus telts īrei jums ir pieejama arī tās piegāde uz vajadzīgo vietu, kā arī salikšana.
Telts noma būs tiešām labs risinājums sekojošos gadījumos:
Brīžos, ja gribat noorganizēt pasākumu ārpus telpām;
Ja nevarat sameklēt telpas pasākuma organizēšanai;
Vajadzīga vieta, ko var izmantot par noliktavu.
Akurāts izīrētās nojumes lieliski noderēs dažādos klimatiskajos apstākļos. Tās ir piemērotas gan koncertiem, gan citiem vasaras notikumiem, kuros nepieciešams nodrošināties pret sliktiem klimatiskajiem apstākļiem. Jāpiebilst, ka SIA Akurāts izīrētās teltis var izmantot ne vien vasarā – uzņēmums sniedz gan telts nomu, gan to siltināšanu, kā arī sildlampu īri. Teltis nereti izmanto arī kā pagaidu noliktavu.
Ikviens, kas vēlas nomāt telti, pie Akurāts atradīs sev piemērotu risinājumu, jo kompānija piedāvā vairāk kā 10 atšķirīgu lielumu un formu teltis. Mazākā izmēra teltis ir tikai pāris kvadrātmetrus lielas, bet lielāko izmēri ir vairāk nekā 1000 kvadrātmetri.
Pasākuma sarīkošana būs patiešām ērta, ja izmantosiet SIA Akurāts piedāvātos pakalpojumus. Uzņēmums izīrē ne tikai teltis, bet arī pārējo pasākumu aprīkojumu. Uzņēmums izīrē tiešām plašu aprīkojuma elementu klāstu – ir pieejami gan krēsli, gan stāvgaldi, gan dekorācijas un pat stikla durvis nojumēm. Jūsu komfortam SIA Akurāts piedāvā arī aprīkojuma piegādi un montāžu.