Auto riepas un diski internetā – ieskaties un izvēlies

riepas un diskiMainoties gadalaikiem, automašīnu īpašniekiem jāsāk arī domāt par automašīnas sagatavošanu tam – visbūtiskākais uzdevums ir nomainīt riepas. Auto ražotāji tās piedāvā plašā klāstā, taču, kā zināt, kuras riepas ir piemērotākās? Par to uzzināsi , lasot tālāk.

Kā saprast, kad vajadzīga riepu maiņa?

Riepas, kas teicami pilda savas funkcijas ir viens no svarīgākajiem drošības nosacījumiem piedaloties ceļu satiksmē, tādēļ vajadzētu regulāri pārbaudīt riepu stāvokli un riepu nomaiņu pieteikt laikus. Svarīgākais kritērijs, pēc kā novērtēt riepu stāvokli, ir protektora dziļums – vasaras riepām pieļaujamais dziļums ir 1,6 mm, savukārt ziemas – 4mm. Vēl viens faktors, ko vajadzētu ņemt vērā, plānojot riepu pirkšanu – laika apstākļi. Saskaņā ar Latvijas likumdošanu automašīnai ar ziemas riepām jābūt aprīkotai no 1. Decembra līdz 1. Martam. Savukārt, ar vasaras riepām var braukt sākot no 1. Marta. Taču speciālisti iesaka vairāk paļauties uz laika apstākļiem, nevis datumu kalendārā.

Izvēlies riepas, kas piemērotas Tavam auto un ir atbilstošas Taviem braukšanas paradumiem!

Automašīnai vislabāk izvēlēties tāda tipa riepas, kādas noteicis ražotājs. Pirmkārt, uzmanība jāpievērš riepu izmēram – tas parasti redzams auto durvju ailē vai uz degvielas tvertnes vāciņa. Nepieciešamības gadījumā noteikti konsultējies ar speciālistiem, kuri ieteiks, kāda veida riepas ieteicams izvēlēties. Riepu izvēlē drošāk izvēlēties pārbaudītus risinājumus – riepas no novērtētiem ražotājiem, kas komentārus neprasa.

Moderna opcija – riepu pirkšana internetā

Laba opcija ir pirkt riepas internetā – tas ir ātrāk un arī daudz ērtāk. Riepas internetā šobrīd pieejamas plašā izvēlē, tomēr vislabāk tās pirkt pie savas nozares ekspertiem. Iegādājoties riepas internetā, rūpīgi jāiepazīstas ar visu norādīto informāciju , lai piemeklētu piemērotāko risinājumu.

Lai būtu pārliecība, ka internetā iegādātās riepas un diski kalpos godam, tos vajadzētu iegādāties pie uzticama pārdevēja ar pietiekami lielu pieredzi. Tas sniegs lielāku drošību, ka riepas un diski novietoti atbilstošos apstākļos, turklāt tiks arī laicīgi piegādāti.

Riepas un diski – visdrošāk pie ekspertiem

Nepieciešamas riepas un diski, taču nezini, ko izvēlēties? Meklējot piemērotākos variantus, noteikti vajadzētu pievērst uzmanību vairākiem faktoriem. Pirmkārt, vai piedāvājums ir kvalitatīvs un pietiekami daudzveidīgs. Otrkārt – vai konkrētajā uzņēmumā strādā zinoši speciālisti, kas spēj snieg visas vajadzīgas konsultācijas. Laba uzņēmuma piedāvājumā dažādu preču zīmju riepas, kas tiek rūpīgi atlasītas un pareizi uzglabātas. Ja vajadzīgas riepas un diski, pērc tos pie zinošiem speciālistiem!