Credit24 piedāvājumā vairākas aizņemšanās iespējas – īstermiņa kredīts, sms kredīts, patēriņa kredīts.

sms kredītsĪstermiņa aizdevums, patēriņa kredīts, SMS kredīts: Kā izvēlēties piemērotāko?

Dažādi neplānoti izdevumi ir mūsu ikdiena, tādēļ pieejamas arī visdažādākās iespējas, kā tikt ar tiem galā. Viena no tādām ir aizdevumi internetā. Tie tiek izsniegti bez ķīlas, galvojuma un citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas.

Aizdevuma noformēšanas noteikumi

Ātrais aizdevums var kļūt par atbildi dažādos gadījumos, ja izvērtēsi visus riskus un ņemsi vērā vairākus priekšnoteikumus. Pirmkārt, aizdevums tiek izsniegts personām ar atbilstošu maksātspēju. Tāpat uzmanība tiek pievērsta arī vecuma ierobežojumam – visbiežāk ātrie aizdevumi tiek izsniegti no 20 gadiem. Prakse kredītus izsniegt no 20 gadiem saistās ar vairāku aizdevēju vienošanos, lai veicinātu atbildīgu aizņemšanos. Taču ir arī tādi kredītdevēji, kas kredītus piedāvā nevis sākot no 20 gadiem, bet, piemēram, no 18 gadu vecuma. Liela nozīme ir arī kredītvēsturei – lai ātrais aizdevums tiktu piešķirts, nedrīkst būt nenokārtotu parādsaistību.

Aizdevumu veidi

Piedāvājumā vairākas aizņemšanās iespējas, piemēram, īstermiņa kredīts, sms kredīts, patēriņa kredīts. īstermiņa kredīts tiek izsniegts uz 30 dienām, pieejamās summas parasti nav lielākas par dažiem simtiem eiro. SMS kredīts ir iespēja tad, kad nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu, jo SMS kredīts noformējams ar īsziņas starpniecību. Savukārt patēriņa kredīts ir opcija, ja vajadzīgi līdzekļi uz ilgāku laika posmu un arī summa ir ievērojamāka.

Lai saņemtu informāciju par konkrētā aizdevuma izmaksām, būtisks ir kredītu kalkulators. Kredītu kalkulators pieejams aizdevēju mājaslapās, un ļauj iegūt vispārīgu informāciju par aizdevuma izmaksām.
Izvēlies, kurš aizdevums: īstermiņa aizdevums, SMS kredīts vai patēriņa kredīts, ir piemērotākais un piesakies tam vien dažu minūšu laikā. Tomēr atceries, ka ikviens aizdevums ir atbildība. Aizņemies tikai tad, ja esi pārliecināts par savu maksātspēju.