Darbs transporta uzņēmuma grupā Amitours – latviešu veiksmes stāsts

drivers-123123 Drivers sadarbojoties ar Londonā bāzēto Amitours London piedāvā izdevību arī cilvēkiem no Latvijas pierādīt savas spējas starptautiskā uzņēmumā, strādājot par augstas klases pārvadājumu pakalpojumu šoferiem. Amitours London ir biznesa klases transporta pārvadājumu kompānija – klientiem Londonā nodrošina biznesa klases pakalpojumus. Londonā Amitours kvalitātes zīme ir melnas Mercedes Vito automašīnas un laipni un solīdi, saskaņā ar lietišķo etiķeti ģērbti, autovadītāji un autovadītājas.
Amitours London autovadītāju komanda aug ļoti ātri un pastāvīgi darbā tiek aicināti jauni autovadītāji, jo ik dienu tiek veikti desmitiem pārvadājumu, tāpēc ir vajadzīgs lielāks šoferu skaits. Amitours servisu izmanto arī ārvalstu uzņēmumu pārstāvniecības, tādējādi uzņēmums bieži vien nodrošina transportu arī Latvijas ministriem Londonas vizīšu laikā. Sadarbojoties ar Latvijas Vēstniecību kompānija palīdz arī atgriezties mājās grūtībās nonākušiem latviešiem. Savukārt grupas “Prāta Vētra” un “Instrumenti”, bieži noalgo Amitours autovadītājus savām koncerttūrēm Londonā un tās tuvumā, tai skaitā – dažādos mūzikas festivālos.
Ja Tevi aizrauj auto vadīšana, ja Tevi aizrauj lielpilsētas dzīves ritms un domā, ka vari labi kontaktēties ar dažādu tautību cilvēkiem, ja Tev ir vēlme pilnveidot sevi un kļūt par autovadītāju Londonā – Tu esi tieši tas cilvēks, kuru meklē 123 Drivers. Sīkāk ar kompānijas darbu un esošo autovadītāju pieredzes stāstiem var iepazīties interneta vietnē 123drivers.lv, kur atrodas arī pieteikuma anketa. Pievienojoties Amitours Tevi gaida labs darbs Londonā, jaunas Mercedes automašīnas, garantēta dzīvesvieta, latviešu kolēģi un viņu atbalsts, kā arī pielāgots darba laiks.

Informācija par uzņēmumu 123drivers.lv
123drivers.lv ir licencēts darbiekārtošanas pakalpojumu sniedzējs Vācijā, Francijā un Lielbritānijā. Kompānija specializējas biznesa klases autovadītāju atlasē un viņu sagatavošanai darbam ārvalstīs , palīdzot noformēt vajadzīgos dokumentus un veicot profesionālo apmācību. Pašlaik uzņēmums 123drivers.lv strādā pie liela projekta Londonā, kuram meklē vairāk kā 500 biznesa klases autovadītāju . Aicinām iepazīties ar mūsu piedāvājumu, ja tas Tevi interesē, būsim priecīgi aicināt Tevi komandā!

Kontaktinformācija SIA “123 Drivers ltd” Adrese 13. janvāra iela 33, 3.stāvs, Rīga, Latvija, LV1050, Tālr..: +371 67297733, Mob. Tālr. : +371 28331377 E-pasta adrese: info@123drivers.lv Darba laiks: 10:00 – 18:00

Meklējiet 123 drivers arī Facebook: https://www.facebook.com/Drivers123