Daugavpils autoskola Credoautoprieks – lielākā autoskola reģionā

 

autoskola DaugavpilīB KATEGORIJAS TIESĪBAS UN ARĪ CITĀDĀKI KURSI – KUR TOS LABĀK APGŪT?

Varbūt Jūs nolēmāt, ka būs labākais brīdis iegūt B kategorijas tiesības, vai varbūt Jūs esat nonācis tādā situācijā, kur vajadzīgi ADR kursi, kas dod iespēju mācīties, kā ir veicama bīstamo kravu pārvadāšana. Kā tieši sameklēt atbilstošu vietu, kurā apgūstami ne tikai ADR kursi, saņemamas A, D un B kategorijas tiesības un varbūt arī tiek nodrošināti pirmās palīdzības kursi autovadītajiem, un kas sniedz mūsdienīgu mācību vidi?

GANDRĪZ VISAS AUTOSKOLAS PIEDĀVĀ SAŅEMT B KATEGORIJAS TIESĪBAS

B kategorijas tiesības Jums būs iespēja saņemt pēc tam, kad pabeigta principā jebkura autoskola, taču vienas no lielākajām ir Mustangs, Fortuna, Vanags un arī Daugavpils autoskola CredoAutoprieks. Pārsvarā B kategorijas tiesības var iegūt pēc teorijas un prakses eksāmenu nolikšanas, kā tāpat arī vajadzīgs, lai ir izieti pirmās palīdzības kursi autovadītājiem. Lai veiksmīgi varētu salīdzināt atšķirīgas mācību vietas, ieteicams noskaidrot apkārtējo, kas jau saņēmuši B kategorijas tiesības, pieredzi, kā arī izlasīt tiešsaistē atrodamo informāciju par skolām.

SAMEKLĒJIET JUMS TUVĀKO AUTOSKOLU

Autoskola Mustangs piedāvā dažādas pamata kategoriju iegūšanas iespējas – ne vien praksē, bet arī teorijā. Tiesa šī autoskola pārsvarā ir piemērota vien rīdziniekiem un tiem, kas dzīvo Jelgavā. Nedaudz plašāku tīklu reģionos ir izvērsusi autoskola Fortūna, kas arī darbojas Rīgā.. Vanags piedāvā kursus četrās pilsētās, turpretī autoskola CredoAutoprieks ir izveidojusi filiāles ne tik vien Rīgā, bet arī Siguldā, Jelgavā, Daugavpilī, Ventspilī un Liepājā.

AUTOSKOLĀS – BŪS PIEEJAMI PIRMĀS PALĪDZĪBAS KURSI AUTOVADĪTĀJIEM

Papildus vadīšanas apmācībām, autoskolu piedāvājumā par papildu maksu tiek piedāvāti tāpat arī pirmās palīdzības kursi autovadītājiem vai medicīniskā komisija. Principā visās autoskolās pirmās palīdzības kursi autovadītājiem ir par atsevišķu samaksu, kas ir aptuveni 30 eiro, taču atšķirīga var būt pieejamība nodarbību laikiem. Apmācības ir iespējams arī pabeigt citviet, taču autoskolā tie būs ērtāki.

ADR KURSI – TAD, JA JĀPĀRVADĀ BĪSTAMAS KRAVAS

Ja Jums vajadzīgi ADR kursi, no pieminētajām autoskolām šos kursus nodrošinās tikai divas – Fortuna un autoskola CredoAutoprieks. ADR kursi sastāv no divām sadaļām – pamata kursa un papildu kursa par cisternu pārvadājumiem. Tad, ja vēlaties vēl uzzināt vēl vairāk, no kā tieši šie sastāv ADR kursi un kā īstenojama bīsmamo kravu pārvadāšana, īpaši izvērstu informāciju autoskolas mājaslapā nodrošina autoskola CredoAutoprieks. Pēc nepieciešamo kursu apgūšanas bīstamo kravu pārvadāšana kļūs izprotama un drošāka, svarīgākais ir atrast atbilstošāko autoskolu!