Efektīva apkure – kuras krāsnis ir piemērotākās?

 

krāsnisTuvojoties gada aukstajai sezonai jāsāk rūpēties par to, lai namā būtu piemērota apkure. Ja daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem daudz variantu nav jo tur pieslēgta centrālā apkure, tad privāto īpašumu saimnieki šajā ziņā ir ar lielākām izvēles iespējām, īpaši, ja iepriekšējais variants ir neizdevīgs vai tik labi vairs nepilda savas funkcijas. Sortiments ir daudzveidīgs- piemēram, granulu katli, kamīnkrāsnis, centrālapkures kamīnkrāsnis un podiņu kamīnkrāsnis, centrālās apkures krāsnis, čuguna katli, kā arī dažādas citas krāsnis. Bez šaubām, uz jautājumu par to, kura apkure un krāsnis ir piemērotākās, konkrētas atbildes nav, jo katrā situācijā visi aspekti jāvērtē atsevišķi.
Lai būtu ērtāk izvērtēt, kāda veida apkure vajadzīga konkrētajā gadījumā, vēlams vērsties pie ekspertiem, kas dos konsultācijas un ieteiks piemērotāko variantu. Tomēr, iespējams, palīdzēs arī vairāki padomi.

Ko izvērtēt, iegādājoties granulu katlu vai krāsnis?

Granulu katli ir lieliska izvēle tad, ja svarīgi, lai kurināmais materiāls ir kompakti pārvadājams un parocīgi pieejams. Granulu katli ir uzticami un arī to apkope neprasa ļoti daudz pūļu. Tāpat svarīgi atzīmēt, ka – piemeklējot tādu variantu kā granulu katli, jārēķinās ar vidējām izmaksām.
Kamīnkrāsnis ir ne vien praktisks variants, kamīnkrāsnis ikvienā telpā var uzburt īpašu atmosfēru! Kamīnkrāsnis lieliski iederas kā dzīvojamā namā, tā vasarnīcā – pateicoties īpašajam dizainam daudzi no izstrādājumiem kalpos arī kā burvīgs interjera elements! Ielūkojoties veikalu piedāvājumā, jāsecina, ka kamīnkrāsnis pieejamas daudzveidīgā klāstā – dažādi stili, veidi, parametri, materiāli dos iespēju ikvienam atrast vajadzībām piemērotāko variantu. Vēl viens bonuss, ko nodrošina kamīnkrāsnis – siltums, ko tās dod, nesausina gaisu.
Viens no variantiem, ko var īpaši izcelt – podiņu kamīnkrāsnis. Īpašais veids, kā veidotas podiņu kamīnkrāsnis, sniedz teicamu gaisa cirkulāciju. Savukārt augstvērtīgie ugunsdrošie materiāli, no kā izgatavotas podiņu kamīnkrāsnis, nodrošina kurināmā pilnīgu sadegšanu un ilgi saglabā siltumu. Podiņu kamīnkrāsnis labi saglabā siltumu, tāpēc ir praktisks un maciņam draudzīgs variants.
Viena no daudzu iecienītām opcijām ir centrālapkures kamīnkrāsnis. Zināmāko preču zīmju centrālapkures kamīnkrāsnis ir drošas un atbilst augstākajiem drošības standartiem. Izvēlei vairāku tipu centrālapkures kamīnkrāsnis, tādēļ pirms iegādes allaž svarīgi konsultēties ar speciālistiem, kā arī uzzināt par visiem parametriem.
Centrālās apkures krāsnis var novietot jebkurā namā, kur ir centrālā apkure. Atkarībā no tehniskajiem parametriem, centrālās apkures krāsnis var apsildīt atsevišķas telpas vai visu māju. Modernas centrālās apkures krāsnis ražotas no izturīgiem un kvalitatīviem materiāliem, kas nodrošina, ka centrālās apkures krāsnis katrā ziņā būs labs ilgtermiņa ieguldījums.

Plašs apkures sistēmu sortiments pieejams arī online režīmā – ekonomē laiku un citus resursus!

Dažādi risinājumi – piemēram, čuguna katli, centrālapkures kamīnkrāsnis, kā arī cita veida centrālās apkures krāsnis, podiņu kamīnkrāsnis, granulu katli, kā arī citas krāsnis atrodamas arī tiešsaistē! Ieskatieties piedāvājumos un izvēlieties atbilstošāko risinājumu – nav būtiski, kāda apkure aktuāla – centrālā apkure vai kāds cits variants.