Telšu īre ir iespēja izvēlēties piemērotākās teltis – akurats.com/lv/teltis

telšu īreTelšu īre un cita veida aprīkojums Jūsu pasākumam

Rīkojot pasākumus, vajadzīgs visdažādākais aprīkojums. Ņemot vērā, ka tas ne vienmēr ir ērti pieejams vai izdevīgi iegādājams, noderīgs risinājums var būt telšu īre vai cita vajadzīgā aprīkojuma noma. Tas nozīmē, ka jāizvēlas tikai atbilstošs aprīkojuma serviss, kas noteikti spēs ieteikt labākos risinājumus.
Ja pasākums tiek rīkots brīvā dabā, telšu īre ir lielisks veids, kā piemeklēt vajadzīgo risinājumu. Piemērotu telšu īre gādās, lai pasākums izdotos pat nelabvēlīgu laika apstākļu gadījumā.
Telšu īre ir iespēja izvēlēties piemērotākās teltis – tās pieejamas dažādos veidos, izmēros. – http://akurats.com/lv/teltis/ Tās iespējams arī savstarpēji kombinēt un pielāgot konkrētajām vajadzībām. Pēc nepieciešamības teltis var aprīkot ar grīdām un citiem elementiem.

Padariet ballīti īpašāku ar stilīgiem gaismas galdiem

Ja vēlēsieties Jūsu pasākumā speciālu gaismas elementu radītu atmosfēru, Jums derēs gaismas galdu noma. Gaismas galdu noma atļaus iekārtot Jūsu organizēto pasākumu ar moderniem, košiem gaismas galdiem, kuri padarīs gaišāku pasākuma vietu atšķirīgās krāsās. Lai Jums pašam nebūtu ne par ko lieki jāuztraucas, tad gaismas galdu noma ir pilna servisa pakalpojums – tie tiks arī piegādāti, samontēti un izjaukti pēc pasākuma beigām.

Bāra letes noma

Sarīkojumos, kur ir plānots viesiem servēt kādus kokteiļus, ieteicama ir glītas bāra letes noma. Labāko servisu piedāvātā bāra letes noma ļaus Jums izvēlēties Jūsu organizētajam pasākumam piemērotu letes dizainu. Lai Jūsu stūrītis būtu iekārtots pilnīgi, bāra letes noma var nākt komplektā arī ar tai atbilstošiem augstajiem krēsliem.

Gāzes sildītāji papildus ērtībām

Lai pasākums izdotos, ir nozīmīgi, lai tā viesiem būtu patiešām silti – to ļaus garantēt gāzes sildītāji terasēm. Nomas servisu piedāvātie gāzes sildītāji terasēm būs ne vien racionāli, bet arī dos labu akcentu sarīkojuma dizainam.
Plašajā piedāvājumā ir ne tik vien telšu īre, bāra letes, gāzes sildītāji un gaismas galdi – ar visām iespējām varat iepazīties, apmeklējot labāko servisu interneta vietnes.