Jaunākais sporta nozarē!

focus.lv sporta ziņasPar sportistu iegūtajām uzvarām, zaudētajām cīņām un attiecībām – viss svarīgākais sporta mīļiem vienotā sporta ziņu sadaļā.

Sporta ziņu atvērumā varēsi atrast arī aktuālos jaunumus par lielākajām sacensībām pasaulē – Olimpiskajām spēlēm. Olimpiskās spēles notiek tikai reizi četros gados, un tās ir kļuvušas par nozīmīgu sportistu olimpiādi. Uz tām viņi tīko visu karjeras laiku. Tās ir vislielākās sacensības, tādēļ sportisti ir mērķēti realizēt izaugsmes virsotnes un pārliecinoši uzvarēt savā konkrētajā disciplīnā. Olimpisko spēļu laikā nereti tiek izcīnīti pasaules un personīgie rekordi.

Sporta ziņu atvērumā būtiskākā informācija par mūsu valsts Olimpisko spēļu dalībnieku triumfiem, cīņām, sasniegumiem, kā arī disciplīnu favorītiem un rekordiem.

VISS NOZĪMĪGĀKAIS AUTO NOZARĒ PASAULĒ UN LATVIJĀ

Autobraucējiem un cienītājiem noderīgas un saistošas ziņas, kas apkopotas no pasaules un vietējiem jaunumiem auto jomā. Šeit sadaļā meklē aktuālo informāciju par plānotajām auto izstādēm, paredzētajiem grozījumiem ceļa satiksmes noteikumos, kā arī  jaunāko automašīnu prezentācijām.

Par dažnedažādām untumiem auto nozarē Latvijā un visā pasaulētās uzjautrinās un informēs.

PAREDZAMAIS LAIKS NĀKAMAJĀM DIENĀM

Lai noskaidrotu, kādi laikapstākļi iespējami nedēļās nogalē, aplūko laika ziņas!

Aplūko laikapstākļu prognozi galvaspilsētā u.c. Latvijas pilsētās (Ogrē, Jelgavā, Jēkabpilī u.c.) , kā arī plašāku laika prognozi Latvijai tuvākajām četrām dienām. Laika ziņu prognozes dienas laikā var mainīties, tālab aplūko detalizēto laika ziņu pārskatu šai dienai un turpmākajām dienām, lai varētu rēķināties ar gaidāmajām laika izmaiņām.

Vai diena būs saules apspīdēta, vai tomēr debesīs būs mākoņi, pārbaudi detalizētajā laika prognožu atvērumā, kurā ir norādīts mākoņu daudzums.