Kā lai izvēlas pareizo kafijas automātu savām biznesa vajadzībām?

kafijas automāti 1a.lvJaunie biznesmeņi, kas savu biznesa lauciņu saista ar klientu apkalpošanu ēdināšanas jomā, noteikti ir domājuši par to, ka viņu vadītajai kafejnīcai vai restorānam ir nepieciešams arī piemērots kafijas automāts. Bet kādu lai izvēlas? Pavisam vienkārši – izvēlieties krāsu, kas Jums vislabāk patīk. Skan absurdi, vai ne? Jau noteikti sapratāt, ka jāvērš uzmanība galvenajām funkcijām, ko Jūs vēlaties redzēt savā kafijas automātā.

Pērkat jaunu vai aizstājat esošo kafijas automātu?

Ja šis ir pirmais komerciālā tipa kafijas automāts, kuru iegādājaties, tad Jums noteikti ir vairāki būtiski jautājumi, kas nepamet galvu. Tā arī jābūt. Savukārt, ja Jums jau kādu laiku ir savi kafijas automāti, bet tieši tagad vēlaties tos nomainīt, tad pirmais jautājums ko sev jāuzdod – vai vēlaties palikt pie tāda paša modeļa vai vēlaties pārslēgties uz citu zīmolu un modeli?

Pērkot komerciālo kafijas automātu jāņem vērā:

  • Zīmols – pastāv virkne dažādu zīmolu kas specializējas komerciālo kafijas automātu ražošanā, piem., AEG, Delonghi, Jura, Krups u.c. Latvijā visu šo zīmolu kafijas automātus var iegādāties interneta veikalā 1A.LV.
  • Stils – šajā reizē neiet runa tik ļoti par ārējo izskatu kā par kafijas automāta veidu, proti, parasti pieejami manuāli, pusautomātiskie un automātiskie kafijas automāti. Kā jau var noprast, ēdināšanas uzņēmumos, kur ir daudz klientu un svarīga apkalpošanas kvalitāte izmanto pilnībā automatizētus kafijas automātus, kas ļauj ietaupīt laiku.
  • Jauda – pastāv dažādas jaudas modeļi, no kuriem komerciālos kafijas automātus ierindo augstās jaudas klasē, piem., ar 1500 W un vairāk.
  • Cena – nepietiek tikai ar veikalā uzstādīto cenu zīmi. Daudz svarīgāk ir pārliecināties, ka cenā ir iekļauta arī piegāde, uzstādīšana, montāža un garantija, jo komerciālo automātu pirkums nav pārāk lēts.

Kā redzams, domājot par komerciālā kafijas automāta iegādi ir jāapdomā daudzi svarīgi faktori un jāveic papildus izpēte vai jākonsultējas ar speciālistiem šajā jomā. Tas ļaus neapjukt plašo zīmolu un modeļu piedāvājumā un ļaus pirkumu izdarīt daudz drošāk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *