Kokvilnas paklāji un gumijas paklāji grīdām – https://www.berendsen.lv/risinajumi/paklaji/gumijas-paklaji/

gumijas paklājiPaklāji, mikrošķiedras lupatiņas, mops: efektīvi palīgi patīkamai videi

Paralēli tiešo darba pienākumu veikšanai, uzņēmumu darbiniekiem nereti jāgādā arī par tīrības uzturēšanu darba vietā – katram taču patīk uzturēties sakārtotās telpās, turklāt telpas ir arī uzņēmuma vizītkarte! Tāds aprīkojums un pakalpojumi kā mikrošķiedru lupatiņas, mopu serviss, kokvilnas plakāji, gumijas paklāji grīdām, kā arī dažādi citi risinājumi ir efektīvi palīgi mazos un lielos uzņēmumos. Turpini lasīt un uzzini, kā tie var noderēt arī Tev!

Kokvilnas paklāji un gumijas paklāji grīdām – https://www.berendsen.lv/risinajumi/paklaji/gumijas-paklaji/

Par telpu uzturēšanu palīdzēs parūpēties piemēroti paklāji. Piemēram, kokvilnas paklāji un gumijas paklāji ir ļoti funkcionāls un praktisks risinājums, jo uzsūc mitrumu un netīrumus! Gumijas paklāji ir ļoti izturīgi arī pret salu, tādēļ tos var novietot arī pie ieejas ēkā. Kokvilnas paklāji spēj uzsūkt pat septiņas reizes vairāk netīrumu un mitruma, nekā pats sver! Jāpiemin, tie pieejami dažādās krāsās, tādēļ lieliski iederēsies ikvienā interjerā.
Labs paklāju serviss spēj nodrošināt ne tikai plašu paklāju sortimentu, bet arī to nomaiņu un tīrīšanu. Tas nozīmē, ka izmantotie paklāji regulāri tiks aizstāti ar jauniem un tīriem, un Tev nebūs jāuztraucas par paklāju uzturēšanu.

Mopi grīdas uzkopšanai – tīras grīdas bez lielas piepūles

Vēlies, lai grīdas Tavā darba vietā vai mājoklī allaž būtu tīras, tomēr nav nekādas vēlēšanās veltīt lielas pūles, lai to panāktu? Tad Tev noderīgs būs mopu serviss! Ko Tas nozīmē? Klients izvēlas sev vajadzīgo mopu un šī pakalpojuma sniedzējs to piegādā noteiktajā laikā un vietā, kā arī veic to regulāru apmaiņu. Mopu serviss sniedz ne tikai tīrākas garantē, bet daudzus citus bonusus – piemēram, samazina alerģiju rašanos, pagarina grīdu kalpošanas laiku, kā arī samazina kopējās izmaksas. Domājot par dažādām klientu vajadzībām, mopu serviss nodrošina dažādus mopu variantus un izmērus.

Kādēļ izmantot mikrošķiedru lupatiņas?

Mikrošķiedru lupatiņas ir lielisks palīglīdzeklis katram, kurš regulāri uzkopj telpas. Pateicoties īpašajam sastāvam, mikrošķiedru lupatiņas tiek galā ar savu funkciju pildīšanu. Mikrošķiedru lupatiņas var iegādāties saimniecības preču tirdzniecības vietās, taču iespējams izmantot arī mikrošķiedru lupatiņu servisu, kas atvieglos ikdienu.

Augstas kvalitātes aprīkojums tualetes telpām

Vēlies nodrošināt teicamu higiēnu savā darba vietā? Ielūkojies lielajā piedāvājumā un atrodi atbilstošāko risinājumu! Piemēram, putu ziepju dozators palīdz no rokām viegli nomazgāt netīrumus un baktērijas efektīvā un videi draudzīgā veidā. Jāpiebilst, putu ziepju dozators ir arī ekonomisks risinājums, jo vienā reizē tiek izmantots tikai noteikts daudzums ziepju. Putu ziepju dozatorspieejams dažādos variantos – piemēram, mūsdienīgais dozators ar gaismas sensoru sniedz ziepes uzreiz kā fiksē, ka zem sensora ir novietota roka.
Gādāt par kārtīgu darba vidi vēl nekad nav bijis tik ērti – paklāji, mikrošķiedru lupatiņas, kā arī citi palīglīdzekļi nodrošinās teicamu rezultātu.