Kur iegādāties apdrošināšanu? Bez šaubām – www.iizi.lv!

 

www.iizi.lvLai ceļojumi būtu droši, izvēlies apdrošināties! Ceļojumu un cita veida apdrošināšana pieejama www.iizi.lv!

Dzīve ir pārsteigumu pilna – un ne jau visi no tiem sniedz pozitīvas emocijas. Piemēram, tiek sabojāta automašīna, kaimiņi appludina dzīvokli, ceļojuma laikā pazūd bagāža vai negaidot atceļas lidmašīnas reiss. Bez šaubām, no tā nav pasargāts neviens, tomēr radīto stresu var mazināt apdrošināšanas polise. Ņemot vērā, ka pastāv visdažādākie apdrošināšanas veidi, ikviens var atrast savām prasībām atbilstošāko risinājumu un lietot visas polises priekšrocības. Populārākie apdrošināšanas veidi ir automašīnas apdrošināšana, mājokļa apdrošināšana (piemēram, https://www.iizi.lv/majokla-drosibai) un ceļojuma apdrošināšana. Protams, pieejami arī citi apdrošināšanas veidi, par kuriem vairāk iespējams izlasīt, piemēram, šeit – https://www.iizi.lv/apdrosinasanas-risinajumi.
Bez šaubām, jāņem vērā, ka dažādi apdrošināšanas veidi pie dažādiem apdrošinātājiem var atšķirties, tādēļ vienmēr esi aicināts iepazīties ar visu saistošo informāciju un izdarīt īsto izvēli.

Kur iegādāties apdrošināšanu? Bez šaubām – www.iizi.lv!

Ja gribi noformēt modernu un izdevīgu apdrošināšanas polisi, noteikti vērts ieskatīties www.iizi.lv sortimentā. www.iizi.lv ir apdrošināšanas brokeris, kā piedāvājumā dažādi apdrošināšanas veidi – ērtākais veids, kā uzzināt visu interesējošo informāciju, ir ieskatīties https://www.iizi.lv/apdrosinasanas-risinajumi vai arī konsultēties ar apdrošināšanas speciālistiem – kontaktinformāciju atradīsi www.iizi.lv sadaļā ‘’kontakti’’.
Viena no būtiskākajām lietām mūsu dzīvē, kas dod arī aizsardzības sajūtu, ir mūsu mājas. Taču tas nozīmē arī zināmas rūpes, tādēļ ir būtiski parūpēties par to drošību. Vislabāk to paveikt, noformējot piemērotu apdrošināšanas polisi, piemēram, https://www.iizi.lv/majokla-drosibai. Ieskatoties https://www.iizi.lv/majokla-drosibai, ātri un vienkārši pārliecināsies, kāds ir Tev atbilstošākais risinājums – piemēram, saukto risku apdrošināšana vai visu risku apdrošināšana.

Ikviens autovadītājs zina – vajadzīga arī automašīnas apdrošināšana. Turklāt – OCTA polise ir obligāts nosacījums, bez kuras nav atļauts iesaistīties ceļu satiksmē. Šī automašīnas apdrošināšana apmaksā zaudējumus, kas radīti citas personas mantai, kā arī personai radītos zaudējumus. Savukārt KASKO automašīnas apdrošināšana nav obligāta , taču arī tā var atvieglot satraukumu dažādu zaudējumu gadījumā. Atkarībā no izvēlētās KASKO polises, pieejami dažādi riska segumi – pirms pērc polisi, noskaidro, ka tās noteikumi atbilst Tavām prasībām.
Esi apskatījies https://www.iizi.lv/apdrosinasanas-risinajumi, https://www.iizi.lv/majokla-drosibai un citās vietnes sadaļās, tomēr vēl neesi pārliecināts par izvēli? Tad ieskaties www.iizi.lv sadaļā – kontakti -, kur atradīsi kontaktinformāciju. Tāpat sadaļā ”kontakti” atradīsi informāciju par Tev tuvāko iizi.lv filiāli un tās atrašanās vietu. Parūpējies par sevi ar www.iizi.lv!