Lietas, kas jāzina pirms izvēlēties putekļu sūcēju

1a.lv labs putekļu sūcējsIespējams Jūs domājat, ka jebkurš putekļusūcējs ir pietiekami labs, lai iztīrītu Jūsu paklājus un grīdas, tomēr tikai kvalitatīvs putekļusūcējs to izdarīs ātri un efektīvi, atstājot Jūsu grīdu vai paklāju perfekti tīru. Mūsdienās pareizā putekļu sūcēja atrašanas var būt diezgan liels izaicinājums, tāpēc zemāk ir minēta informācija, kas var palīdzēt šajos meklējumos.

Putekļu sūcēju veidi:

  • Stāvus putekļu sūcēji – tie ir vislabākie, ja jātīra liela grīdas platība vai nepieciešams iztīrīt paklājus, jo tie spēj efektīvi uzsūkt netīrumus. Tiesa, šie putekļu sūcēju modeļi parasti ir diezgan lieli, tāpēc ar tiem ir grūtāk darboties, turklāt tie var būt diezgan pasmagi.
  • Cilindru putekļu sūcējs – šis ir standarta putekļu sūcēju veids, kurš tiek „vilkts” aiz Jums, kamēr Jūs tīrāt māju. Tie ir arī daudz vieglāki un klusāki nekā stāvus putekļu sūcējs, tāpēc ar tiem ir vieglāk darboties, turklāt tie nāk ar ļoti dažādām papildus aksesuāriem.
  • Rokas putekļu sūcējs – šis putekļu sūcēju veids ir paredzēts, lai uzsūktu netīrumus ļoti mazās platībās vai, piem., iztīrītu auto.

Ko būtu jāmeklē savā jaunajā putekļu sūcējā?

Meklējot jaunu putekļu sūcēji Jūs noteikti lūkojaties pēc tāda, kurš atvieglos Jūsu tīrīšanas darbus un atbildīs Jūsu vajadzībām. Tas nozīmē, ka putekļu sūcēja izvēlē ir jāvadās pēc Jums nepieciešamajām funkcijām un Jūsu dzīvesveida. Pirmkārt – padomājiet par savu māju. Ja Jums galvenokārt ir plašas telpas ar flīžu vai koka grīdām, tad laba izvēle var būt stāvus putekļu sūcēji, savukārt, ja Jums ir daudz kāpņu, stūru, kurus jātīra, gudrāk būs izvēlēties mazāku putekļu sūcēju ar ko ērtāk operēt.

Putekļu sūcēju sūkšanas jauda

Vēl viens faktors, kuru Jūs noteikti nevēlēsieties laist garām izvēloties putekļu sūcēju ir tas, cik liela ir tā sūkšanas jauda. Ja Jūs pārsvarā tīrāt cietas un gludas virsmas, tad nav nepieciešama pārāk liela sūkšanas jauda, savukārt ar paklājiem jau ir savādāk – lai tos efektīvi iztīrītu no putekļiem un netīrumiem, kas parasti sakrājas paklāja pamatnē, būs vajadzīgāka pamatīgāka sūkšanas jauda.

Ienāc interneta veikalā 1a.lv un izvēlies sev piemērotāko putekļu sūcēju!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *