Logotipa izstrāde

logo izveideUzņēmuma grafiskā identitāte un interneta vietne – sākotnējie korporatīvās imidža kritēriji. Tos var iedarbīgi izmantot dažādu uzņēmuma ieceru realizēšanai, kā arī reklāmā un sabiedriskajās attiecībās.
Kā viena no potenciālajām izdevībām ir mobilās aplikācijas izstrāde pastāvīgo pircēju nepieciešamībai un uzņēmuma ienākumu vai tēla radīšanā.

UZŅĒMUMA LOGO KĀ FIRMAS ZĪME
Logotipa izstrāde ir viena no nepieciešamākajām firmas sastāvdaļām, jo veicina priekšstatu rašanos par tā tēlu un tā identitāti.
Labu un firmai piemērotu firmas zīmi izveidos dizaina vai interneta risinājumu aģentūras prasmīgu dizaineru pavadībā.
pāris dizainera radītajām logo skiču versijām varēs atlasīt firmai piemērotāko. Kopš šā brīža pēc atbilstošākā varianta izvēlēšanās sāksies darbs pie korporatīvās vizuālā tēla izveidošanas.

IZPILDI FIRMAS MĒRĶUS AR PĀRDOMĀTAS MĀJASLAPAS IZSTRĀDI
Lai šā brīža un potenciālie uzņēmuma pircēji par firmu uzzinātu vairāk, rekomendējams izveidot tā mājaslapu.
Mājaslapa labi pildīs savas funkcijas arī kā reklāma un tiešsaistes vizītkarte.
Uzņēmuma mājaslapa ir lielisks kanāls tā mērķauditorijas informēšanā, peļņas palielināšanā, kā arī reputācijas un tēla veidošanā.
Sākotnēji tiks izstrādāta mājaslapas specifikācija atbilstoši uzņēmuma mērķim un nepieciešamībai.
Kad no uzņēmuma puses būs apstiprināta mājaslapas darba plāns, varēs parakstīt vienošanos, saskaņot lapas vizuālo izskatu u.c. tās izveidē svarīgās prasības.
Lai uzņēmuma mērķauditorija un esošie klienti spētu uzņēmuma mājaslapai ērti apskatīt no mobilajiem telefoniem, ieteicams uzņēmuma mājaslapai radīt mobilo variantu. Neapšaubāmi ir alternatīvs variants – īstenot mobilo aplikāciju telefoniem. Tā var kļūt par noderīgu mārketinga rīku un dot firmai pāris priekšrocības: piekļūt viedtālruņu patērētāju daļai, vairot uzņēmuma klientu uzticību, radīt laikmetīgas firmas imidžu u.tml.

KLIENTU ATTIECĪBU VEIDOŠANA AR MOBILO LIETOTNI PALĪDZĪBU
Mobilās lietotnes radīšana nozīmē plašākas tās lietojuma iespējas nekā mājaslapas mobilā versija. Sākot ar interaktivitāti, neskaitāmu darbību nodrošināšanu rezervācija, servisa apmaksa u.tml., kā arī virālā mārketinga elementu, firmas tēla un atpazīstamības veidošanā.
Jāzina, ka dažādu mobilo ierīču programmatūrām ir atšķirīgas izstrādes vajadzības. Tādēļ speciālisti speciālu vērību vērš to tehniskajam un dizaina risinājumam.