OCTA un KASKO apdrošināšana – kas jāievēro, tās noformējot?

 

Kasko apdrošināšanaRūpes par transporta līdzekli nebeidzas tikai ar regulāru tā apkopi – ikvienam motorizētam transporta līdzeklim, kas pārvietojas pa ceļu, vajadzīga arī apdrošināšana. Ja arī Tu gribi atrast izdevīgu octa polisi, šis raksts palīdzēs uzzināt, kura octa un Kasko apdrošināšana ir atbilstošākā un kā piemeklēt piemērotāko polisi daudz ātrāk un vienkāršāk!

Octa polise

Likums nosaka, ka Octa polise sedz zaudējumus, kas radīti citas personas mantai un veselībai. Piemēram, Octa sedz zaudējumus par transportlīdzekļa bojājumiem, pilnīgu zudumu, kā arī par transportlīdzekļa aizvešanu no notikuma vietas. Tāpat octa sedz videi nodarīto, kā arī izmaksā kompensāciju par ceļa, ēku un būvju bojājumiem, ja tādu prasību ir izteicis to īpašnieks. Octa atlīdzina arī cietušajai personai radītos zaudējumus, sedzot ārstēšanās izdevumus.
Octas pieejamas uz dažādiem laikiem – jāņem vērā, ka izvēlētais termiņš arī ietekmēs Octa polises cenu. Plašāku informāciju par polisi var uzzināt internetā. Turpat iespējams arī to iegādāties.

Kasko apdrošināšana

Atrodoties uz ceļa, var pārsteigt dažādas situācijas – no tā nevar izvairīties. Taču palīdzēt parūpēties par savu un transporta līdzekļa drošību var Kasko apdrošināšana. Arī Kasko apdrošināšana ērti noformējama internetā. Visvienkāršāk labāko variantu atrast, izmantojot Kasko kalkulatoru. Tā ir opcija visu nepieciešamo informāciju saņemt bez lieka laika patēriņa – norādot aktuālo informāciju, kalkulators parādīs, kur pieejams labākais un izdevīgākais risinājums, kāda ir cena kasko polisei, kā arī citu svarīgu informāciju.
Kasko online kalkulators tiek izmantots galvenokārt divu iemeslu dēļ – tā ir vienkāršāk orientēties piedāvājumā, kā arī izvērtēt, cik maksā Kasko apdrošināšana. Jāpiebilst, cena kasko polisei dažādos gadījumos var būt atšķirīga – to ietekmē tādas nianses kā pašriska segums, auto vērtība un citu faktoru kopums.

Kur iegādājama izdevīgākā Octa un Kasko apdrošināšana?

Nereti, ielūkojoties daudzveidīgajā piedāvājumā, var nākties apjukt – kura tad ir labākā Octa un Kasko apdrošināšana? Te var noderēt pārbaudītu vērtību izvēle. Izvēloties apdrošināšanu pie labi zināmas kompānijas, saņemsi ne tikai teicamus piedāvājumus, bet arī dažādus bonusus, kvalitatīvu apdrošināšanu, ekspertu konsultācijas. Plašāku informāciju par piedāvājumiem atradīsi apdrošināšanas brokeru interneta vietnēs.
Automašīnas apdrošināšana ir svarīga, lai būtu pilnvērtīgs ceļu satiksmes dalībnieks. Esi atbildīgs, pērc labāko polisi pie uzticama apdrošinātāja!