Par laiku, kas gaidāms šodien un nākamajās dienās!

laika ziņasEsi jaunāko ziņu plūsmā un esi viens no pirmajiem, kas tās uzzina! Viens no jaunākajiem ziņu portāliem mūsu valstī piedāvā labas kvalitātes un tūlītējas ziņas par pasaules un lokālajiem jaunumiem.

Mēs rakstām gan par sporta novitātēm, globālajiem un lokālajiem notikumiem, gan novitātēm jaunākajās tehnoloģijās. Interneta ziņu portālā vari atrast kultūras, biznesa un finanšu ziņas, kā arī neskaitāmas izklaides un veselības tematu aktualitātes.

JAUNĀKAIS SPORTA NOZARĒ UN OLIMPISKO SPĒĻU NOTIKUMOS

Jaunākā informācija par jaunākajiem un būtiskajiem faktiem sportā tepat, Latvijā un visā pasaulē: basketbols, futbols, hokejs u.c. sporta veidi, kuru aktuālā informācija ietverta vissportiskājā ziņu portāla sadaļā.

Soči 2014, Vasaras Olimpiskās spēles – sporta faniem interesējoši raksti par sportistu gatavošanos un pasaules labāko sportistu varbūtībām iegūt godalgotas vietas. Olimpiskās spēles ir pasaules mēroga lielākās starptautiskās sporta sacīkstes, kurās sportistu tūkstoši sacenšas par godalgotām vietām un labākajiem rezultātiem. Olimpisko spēļu laikā bieži vien tiek pārspēti pasaules un individuālie rekordi.

Sporta ziņu sadaļā aktuālā informācija par mūsu valsts Olimpisko spēļu sportistu uzvarām, cīņām, veikumu, kā arī sporta veidu favorītiem un rekordiem.

UZZINI PAR AUTO JAUNUMIEM LAICĪGI

Interneta ziņu portālā ievietotas saistošas ziņas auto faniem un auto mīļiem, turklāt arī vērtīga informācija autobraucējiem. Šeit sadaļā atrodi jaunākās ziņas par norisinājušos auto skatēm,  izmaiņām ceļa satiksmes noteikumos, kā arī  jaunāko automobiļu prezentācijām.

Auto ziņas ir ne tikai informējošas un pamācošas, bet arī uzjautrinošas un pat humoristiskas.

PAR LAIKU, KAS GAIDĀMS ŠODIEN UN NĀKAMAJĀS DIENĀS

Lai vienmēr būtu labi informēts par paredzamajiem laika apstākļiem, apskati laika ziņu prognozi nākamajām dienām.

Noderīga informācija par laika ziņām, nokrišņu daudzumu utt. Rīgā un Latvijas lielākajās pilsētās 24/7. Seko līdzi detalizētajai laika prognozei un ieplāno nedēļas nogali, atvaļinājuma laiku attiecīgi paredzamajiem laikapstākļiem, ieskaitot nokrišņu daudzumu, vēja virzienu un ātrumu u.c.

Paplašinātajā laika prognožu sadaļā varēsi atrast arī tādu aktuālu informāciju kā mākoņu segas daudzums. Pēc tās varēsi orientēties, plānojot atpūtu ārpus mājas un zinot, vai plānotā diena plānojas būt saulaina vai lielākoties apmākusies.