SMS kredīts – noformē ar īsziņas starpniecību

sms kredītsSMS kredīts ir iespēja aizdevumam pieteikties ar telefona palīdzību, nosūtot vienu pieprasījuma īsziņu. SMS kredīts nodrošina nepieciešamā aizdevuma pieejamību pat tad, kad nav pieejams internets. Taču jāņem vērā, ka SMS kredīts pieejams tikai sākot ar otro aizņemšanās reizi – tātad vispirms tik un tā jāreģistrējas aizdevēja mājaslapā.
Gan aizdevumi internetā, gan SMS kredīti pieejami dažādos apmēros uz īsākiem un garākiem termiņiem, taču visbiežāk tiek noformēti tieši īstermiņa aizdevumi, kas ļauj paņemt salīdzinoši nelielu naudas summu, piemēram, ikdienas tēriņu segšanai, kad pietrūkst līdz algai. Tā ir iespēja saņemt līdz dažiem simtiem eiro un tos atmaksāt 30 dienu laikā. Taču lielākiem tēriņiem noderēs patēriņa kredīts – pieejamā summa var pārsniegt pat dažus tūkstošus eiro, kas jāatmaksā saskaņā ar maksājumu grafiku garākā laika posmā. Pirms lem par labu šādai opcijai, pārliecinies, ka plānotais ikmēneša maksājums atbilst Tavai maksātspējai.

Kas nepieciešams, lai noformētu aizdevumu?

Aizņemoties pirmo reizi, nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu, e-pasts, mobilais tālrunis, konts kādā no Latvijā strādājošām bankām, viens eiro cents reģistrācijas apstiprināšanai.
Vispirms jāizvērtē, kurš aizdevums ir piemērotākais, tāpat jāsalīdzina vairāki piedāvājumi, lai izvērtētu, kurš ir piemērotākais. Kad tas paveikts, jāizvērtē arī atbilstība aizdevēja noteikumiem – ikviens aizdevums, tai skaitā SMS kredīts, tiek izsniegts personām ar pietiekamiem ienākumiem un pozitīvu kredītvēsturi. Tāpat nozīme ir arī vecumam – aizdevumi visbiežāk tiek izsniegti personām no 20 līdz līdz 70 gadiem.
Ja atbilsti visām prasībām, vari pieteikties aizdevumam, noformējot pieteikumu internetā. To iespējams izdarīt jebkurā laikā, taču pieteikums tiks izskatīts kredīta sniedzēja darba laikā. Tomēr arī šeit nav pamats uztraukumam – liela daļa aizdevēju strādā katru dienu.
Kredīta noformēšana kļuvusi vienkāršāka kā jebkad agrāk. Pirmkārt, to var izdarīt internetā – neizejot pat no mājām. Otrkārt, tagad pieejami kredīti bez ķīlas.
Pateicoties dažādajam piedāvājumam, ikviens var izvēlēties sev nepieciešamo kredītu – populārāko aizdevēju piedāvājumā īstermiņa aizdevums, patēriņa kredīts, kā arī SMS kredits. Pirms aizņemies, izvērtē kredīta nepieciešamību un savas iespējas veikt savlaicīgu kredīta atmaksu.