UNIVERSĀLĀS DĀVANU KARTES DAŽĀDĀM GAUMĒM

davanuserviss.lv davanu karte internetāGatavojoties svinībām, dzimšanas dienai, kāzu jubilejai vai bērnu ballītēm, vajadzīgas dāvanu idejas? Ierasto dāvanu vietā šoreiz dod priekšroku emociju rosinošām pārsteigumiem. Internetā vari atrast dažnedažādas neparastas un aizraujošas dāvanas svētkos atšķirīga rakstura un dzīvesveida cilvēkiem:

Interesanta brīvā laika pavadīšanas dāvana

Tas, kas vienmēr paliek spilgtā atmiņā, ir ekskursijas un grupu, ar kuru pavadīts laiks. Dāvana izbrauciens uz tuvajām valstīm vai pa Latviju apvienos un garīgi spēcinās gan ģimenes locekļus, gan draugus. Aktīvos cilvēkus var pārsteigt, piemēram, ar kartinga vai rallijmašīnas izbraucienu , atrakciju aviosimulatorā un citām izklaidēm.

Otrajai pusītei

Rūpēs par mīļoti cilvēku parūpējies par romantisku vai relaksējošu dāvanu masāžas salonā vai kādā atpūtas namā. Interesanta dāvana svinībās ir hobijkursi, deju nodarbību abonements vai vakariņas kādā no pilsētas izsmalcinātākajiem restorāniem. Dāvana jebkuros gada svētkos ir prieka pilns notikums.

Dāvanas svētkos visiem

Ja meklē interesantas un oriģinālas idejas dāvanām, nelauzi galvu! Relaksācija nedēļas nogalē, tematiskas sesijas foto salonā, kā arī karikatūras zīmējums būs aizraujoša dāvana jauniešiem un jaunajam pārim. Tās ir tikai pāris no izdevībām, kā aizstāt pierasto dāvanu sagādāšanas pieradumu. Oriģināla dāvana svētkos izraisīs plašu izjūtu gammu un radīs jauku svētku noskaņu.

UNIVERSĀLĀS DĀVANU KARTES

Ja tomēr nespēj sameklēt atbilstošu dāvanu, nopērc dāvanu karti. Lai svētkos uzdāvinātu sen gaidīto, pietiek ar dāvanu karti – tādējādi ir iespēja izvēlēties, kā dāvanu karti izmantot. Dāvanu karte ir unikāla dāvana, kas ir noderīga dažnedažādos ikdienas brīžos: meitas vai dēla sasniegto panākumu atzīmēšanai, skolu absolventiem u.tml. Dāvanas pasniegšana ir viena no dāvanas sastāvdaļām, tādēļ noderēs oriģināla pieeja tās noformējumā.

Tas ir efektīvs variants jautājumā, ko uzdāvināt vecākiem, sievai, labam kaimiņam, draudzenei, kāzu jubilejā u.c. zīmīgās dzīves jubilejās.